Атлантичний океан

Азорські і Канарські острови, Мадейра, Острови Зеленого Мису (Кабо-Верде), узбережжя Португалії ... Якщо ви роздумуєте вийти на яхті в цих краях, то Атлантичного океану точно є, що запропонувати вам. Яхтинг в Атлантиці можна описати одним словом — різноманітність; тут архіпелаги абсолютно не схожі один на одного. Наприклад, на Азора (о. Сан-Мігель, о. Фаял і т.д.) дуже вологий клімат і через це місцевість схожа на джунглі, а ще тут часто можна зустріти вулкани.

Переходи між островами досить великі (від 40 до 50 миль), тому в Португалії ідеально поєднувати круїзний відпочинок і подорожі на машині. Яхтовий сезон тут триває з червня до середини вересня і часто саме в цей час в океані можна зустріти китів і дельфінів. Однак, виходи в Атлантиці вимагає хорошого досвіду і упевнених шкіперського навичок, тому більше підійде досвідченим яхтсменам.

Канарські острови (Тенеріфе, Гран-Канарія, Лансароте) - багато хто любить цей регіон через м'якого клімату круглий рік і досить бюджетних пропозицій. Основний яхтовий сезон доводиться з листопада по квітень, в той час, коли чартерні компанії переганяють флот з Середземного моря на Канари.

Мадейра — один з найвідоміших регіонів Португалії, два невеликих острови неймовірної краси. Але і вибір чартерних яхт тут невеликий, як і варіанти маршрутів — їх всього несколькo; Мадейра ідеально підійде для виходу на тиждень. Найдальший, але не менш улюблений регіон в Атлантиці - Кабо-Верде. Це регіон знаходиться ближче в Африці, тому тут сухіший і теплий клімат, ніж на Азора або Канарах, і вибір флоту для оренди яхт менше.

Яхтинг на Португальському узбережжі набирає обертів з кожним сезоном, тут доступні One Way маршрути (маршрути в одну сторону) зі стартом в Кашкай, Лісабоні чи Портімао. Якщо ви займаєтеся яхтингом не перший рік, то обов'язково придивіться до живописних островів Атлантики.