Часті запитання

Які ліцензії мені потрібні, щоб орендувати яхту?

У кожній країні свої правила, тому чудовою ідеєю стане вивчення конкретних правил конкретної країни до того, як робити орендувати яхту. Якщо ви плануєте подорож в європейських акваторіях, універсальним варіантом для вас будуть міжнародні ліцензії ISSA, IYT, RYA, ICC - їх приймають більшість чартерних компаній. У разі будь-яких сумнівів напишіть лист у підтримку Yacht Travel, і ми постараємося вам допомогти.

Чи можу я орендувати яхту на кілька днів?

У більшій частині світу прийнятий чартерний графік з суботи по суботу, в той самий час на Карибах і, наприклад, в Таїланді можливі інші дні початку чартерного тижня. У міжсезоння і в низький сезон часто є можливість домовитися за гнучкі дати оренди - пишіть у підтримку Yacht Travel, і ми допоможемо вам організувати подорож мрії.

Що входить у вартість чартеру яхти? За що ще мені треба буде доплатити?

Перед тим, як забронювати яхту і внести оплату, в картці яхти ви побачите всі витрати, які вам доведеться понести. Крім вартості оренди, в підсумкову суму увійдуть так звані «обов'язкові опції» - наприклад, фінальне прибирання або туристичний податок. Як правило, загальна вартість «обов'язкових опцій» не перевищує 150-300 євро залежно від довжини та класу орендованої яхти. Крім «обов'язкових опцій», є ще опції, які ви можете додати до чартеру самостійно: це можуть бути SUP, wi-fi на борту, підвісний мотор для тузика і багато іншого. Найчастіше і «обов'язкові опції», і вибрані вами оплачуються безпосередньо під час приймання яхти, а не заздалегідь. У будь-якому випадку неприємних несподіванок не буде - загальний список всіх витрат буде доступний до оплати чартеру. Зазвичай не потрібно оплачувати додатково тузик з веслами, газ для плити та стоянки в домашній марині, але варто мати на увазі, що кількість опцій, вже включених у вартість чартеру, дуже сильно різниться від однієї чартерної компанії до іншої.

Де я зможу взяти пов'язану з моїм чартером інформацію?

До старту вашої подорожі менеджер Yacht Travel відправить вам всю детальну інформацію, в тому числі розташування орендованої мною яхти та контакти менеджера бази.

Як виглядає процедура оплати?

У момент бронювання вам необхідно сплатити 50% від вартості чартеру яхти за умови, що бронювання відбувається не пізніше, ніж за 60 днів до чартеру. Решта 50% потрібно сплатити не пізніше 45 днів до подорожі. Якщо в момент бронювання залишається 60 і менше днів до чартеру, вам необхідно оплатити 100% вартості. Ми приймаємо до оплати всі види міжнародних платіжних карт.

Що таке депозит, і чому я повинен його залишати?

Всі чартерні яхти, представлені на сайті Yacht Travel, управляються професійними чартерними операторами та повністю застраховані від будь-яких ризиків. На ринку склалося правило, що відносно дрібні пошкодження страхові компанії не компенсують, і витрати на їх ремонт лягають на плечі орендаря. Сума, якої обмежується відповідальність орендаря, у кожної яхти на ринку своя власна, і вона називається страховим депозитом. Розмір чартерного депозиту ви можете побачити на сторінці зацікавила вас яхти - це і буде та сума, якої ви ризикуєте в разі будь-яких ушкоджень орендованій вами човна в процесі чартеру. Всі понад цю суму буде компенсовано страховою компанією. Депозит потрібно залишати кредитною карткою, але деякі компанії надають варіант готівкового розрахунку.

Які витрати ми з командою можемо понести під час чартеру?

Крім харчування на борту і в ресторанах, необхідно передбачити оплату палива в кінці чартеру (від 50 до 500 євро в тиждень для парусного човна в залежності від її розміру і комплектації) і стоянки в маринах, які, втім, легко замінити на абсолютно безкоштовні якірні стоянки, якщо дозволяє регіон. Залежно від акваторії, довжини яхти та сезону вартість стоянки в марині може бути від 5 до 300 євро за ніч. Одними з найдорожчих по стоянках регіонів є Ібіца та острова Неаполітанської затоки. Одними з найдешевших - Греція і Біскайська затока.

В який час я і моя команда можемо заселитися на яхту, а також коли яхту потрібно повернути?

Зазвичай приймання яхти починається щосуботи о 17:00, а чек-аут в той самий час, але у п'ятницю. Іншими словами, якщо в вашому ваучері не сказано іншої інформації, хорошою ідеєю буде прибути в марину в суботу в 15-15:30 для оформлення документів і заселення на яхту. І повернутися в ту ж марину потрібно не пізніше 17:00 наступної п'ятниці. Будь ласка, не забудьте, що у більшості чартерних компаній паливне правило full to full, тобто ви берете яхту з повним баком палива і повернути повинні теж з повним баком - залишайте час для заправки перед здачею яхти.