ТОП-5 парусных яхт у размірі 45-46 футів

ТОП-5 вітрильних яхт у розмірі 45-46 футів

Олег Литвин
Опубликовано 3 марта 2021

1. Oceanis 46.1

Це одна з найпопулярніших чартерних яхт. Широкий кокпіт, гарні морехідні якості і відмінна ергономіка.

Дивитися огляд Oceanis 46.1

2. Bavaria C45

З гарним оновленим дизайном і збільшеною шириною корми.
Це перша 45-футова яхта, у якій виробник став пропонувати 5-каютне планування, та ще й гараж для дінго. 5 кают для такої яхти, на нашу думку - це вже занадто, але 4-каютне планування на 8 осіб буде зручним варіантом розміщення з оптимальним бюджетом.

Дивитися огляд Bavaria 45

3. Sun Odyssey 440

Яхта з унікальним плануванням кокпіта і палуби, які плавно переходять з одного в інший. Таке рішення дуже спрощує пересування по яхті. Також планування забезпечує зручну позицію при керуванні яхтою під креном, оскільки шкіпер рулить, сидячи на борту яхті і має відмінний огляд вітрил.

Дивитися оглядSun Odyssey 440


4. Dufour 460 Grand Large

У багатьох яхт Dufour на кормі встановлений гриль. Знаємо шкіперів, які спеціально орендують і навіть купують яхти Dufour через можливість смажити рибу прямо на палубі..

Дивитися огляд Dufour 460 Grand Large


5. Elan 45.1 Impression

Це яхта словенського виробництва. Вона зберегла більш класичні риси корпусу, має високу рубку, яка непогано захищає кокпіт від бризків і вітру. Носова ліва каюта - двох'ярусна.

Найпопулярніша фішка круїзних яхт Elan - це два сидіння, винесені по кутах в кормі, щоб зручно сидіти, спостерігаючи за вітрилами і морем


Дивитися огляд Elan 45.1 Impression

Шукайте огляди на кожну з яхт на нашому YouTube каналі Yacht Travel